ویدیو وال

ویدئو وال چیست و کاربرد آن کجاست؟

امروزه استفاده از ویدئو وال بسیار رایج شده است چرا که کلیه مراکز اداری، تفریحی و اقتصادی (دولتی و خصوصی) برای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتری در رقابتی روز افزون با یکدیگر می‌باشند. در این راستا اطلاع‌ رسانی به مشتری از طریق روش‌های نوین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در کشورهای پیشرفته، مشتریان روزانه با تعداد زیادی از نمایشگرهای تصویری احاطه می‌شوند و سیستم‌های اطلاع‌ رسانی دیجیتال جایگزین سیستم‌های سنتی (پوسترها، بروشورها و اعلامیه‌های چاپ شده و…) شده‌اند.

با فراگیر شدن سیستم‌های اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکان‌های عمومی، تجاری و صنعتی را مانند ویدئو وال داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد.

با توجه به اینکه تلویزیون‌های خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط‌هایی را برای مدت طولانی ندارند، برندهای شاخص تولید کننده سیستم‌های تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده‌ اند.

ویدیو وال (VIDEO WALL) یک سیستم نمایش عریض صنعتی و یکپارچه با کارکرد ۲۴ ساعت و هفت روز هفته در ۳۶۵ روز سال با قابلیت پخش تعداد زیادی از ورودی‌های ویدئویی در فرمت‌های مختلف می باشد.

نرم افزار کاملا فارسی ویدئو وال امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید . واسط گرافیکی کاربری نرم افزار (کنترلر ویدئو وال) امکان دسترسی سریع و آسان ورودی ها و مدیریت منعطف تصاویر را میسر می سازد.

اگر در هر مرحله‌ای نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاره داشتید با کارشناسان نگاه هوشمند تماس بگیرید. از شنیدن صدای شما خوشحال خواهیم شد.

خواندن این مطلب خالی از لطف نیست  انواع سوئیچ های شبکه و تفاوت های آن ها

عکس و تصاویر انواع ویدئو وال های اجرا شده

ویدئو وال مترو :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.