انتقال برق به دستگاه های امنیتی

چگونگی انتقال برق به دستگاه های امنیتی در سایت های صنعتی

در براقراری امنیت در صنعت ، دستگاهای تحت شبکه را ملزم به تامین امنیت در ساختارشان کرده است . مهمترین فاکتور برای این سیستم ها ارسال برق میباشد.

 

استاندارد پی او ایی ۱۵٫۴ و ۳۰ وات را ارسال می کند که این مقدار کافی نیست، یک سوئیچ ۶۰ واتی پی او ایی، می تواند در تأمین برق مورد نیاز مؤثرتر باشد.

تکنولوژی پی او ایی در بسیاری از شهرها بکارگرفته شده است و در واقع پی او ایی تمام وسایل برقی را بصورت ثابت و با اتصالی موفق به اینترنت، پشتیبانی می کند.

با تکنولوژی آی پی، سیستم های نظارت بر تصویر هوشمند تر شده اند و توانستند در نرم افزارهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند و با سیستم های دیگر یکپارچه شوند.

دلیل استفاده از تکنولوژی پی او ایی این است که از تجهیزات برق با توان بالا در دوربین های امنیتی، دسترسی وایرلس و سایر دستگاه های متصل پشتیبانی کند.

مشکلی که در صنعت وجود دارد این است که وقتی دوربین و یا سایر وسایل امنیتی ۵۰ وات و یا بیشتر مصرف می کنند راه انداز سیستم ملزم است از اینژکتور استفاده کند. اینژکتور دستگاهی جداگانه است که باعث افزایش قیمت سیستم می شود. همچنین اینژکتور به منبع تغذیه جداگانه ای نیاز دارد که فضای بیشتری نیز اشغال خواهد شد. بر اساس استاندارد ۸۰۲٫۳ ای تی میزان ارسال برق از ۱۵٫۴ وات و تحت استاندارد ۸۰۲٫۳ ای اف، به ۳۰ وات افزایش می یابد. هرچند کاربران انتظار برقی با قدرت ۶۰ وات دارند.

انتقال برق به دستگاه های امنیتی

 

بر طبق استاندارد ۸۰۲٫۳ بی تی، میزان قدرت دو برابر خواهد شد. بسیاری از تولید کنندگان با سرعت در حال پیشرفت هستند در حالیکه این سرعت، تقاضای بازار را برای داشتن نیروی برق بیشتر در بر دارد.

خواندن این مطلب خالی از لطف نیست  معرفی تلوزیون های تجاری ساینیج‌

چگونگی انتخاب سوئیچ ۶۰ واتیِ پی او ایی در پروژه های امنیتی

برای اطمینان از عملکرد سوئیچ ۶۰ واتی، انتخاب اجزاء سیستم با کیفیت بالا حائز اهمیت است.

عملکرد محصولات پی او ایی در انتقال ها، زیر ساخت های حیاتی، کارخانه ها و سایر محیط های صنعتی باید مناسب باشد و در شرایط آب و هوایی بد، نوسان و تداخل الکترومغناطیسی باید با دوام باشد.

در محیط های نامناسب، دوربین های نظارت تصویری توسط هیتر و در بعضی مواقع توسط آی آر مجهز شده اند و این امر باعث مصرف بیشتر برق خواهد شد که در اینجا پی او ایی دچار چالش خواهد شد.

در مرحله طراحی محصولات کیفیت باید تضمین شود و این کار با انتخاب صحیح اجزاء سیستم امکان می یابد. پی سی بی باید با دقت طراحی شود تا از کار کردش با سایر اجزاء کلیدی اطمینان حاصل شود.

همچنین پی سی بی باید در حرارتهای شدید کار کند.

 

در طراحی اولیه برای بررسی کیفیت سوئیچ پی او ایی نیاز است پی سی بی تست شود.

آزمایش بر روی پی سی بی در اطاق های خاص و دمای ۸۵ درجه سلسیوس صورت می گیرد تا مقاومت پی سی بی در دمای بالا بررسی شود.

برای مثال سوئیچ ای ایکس ۷۸۹۰۰ از شرکت اِتروان برای هر ۴ پورتش ۶۰ وات را ایجاد می کند. در طول آزمایش هر پورت مجهز به برق است. زمانی سوئیچ مورد نظر در آزمایش موفق خواهد بود که عملکردش در بالاترین ظرفیت، ۲۴۰ وات در یک محدوده دمایی از ۴۰- تا ۸۵ درجه سلسیوس باشد.

خواندن این مطلب خالی از لطف نیست  معایب سیستم سنتی و مزایای سیستم هوشمند

 

هماهنگی با استانداردهای صنعتی در این مقوله کافی نیست، بلکه کاربران نیاز دارند اطمینان کامل را از آزمایش و تأیید محصولات و لوازم جانبی آن حاصل کنند.

 

سوئیچ ۶۰ وات می تواند در امر حمل و نقل و در جاده های ریلی برای تردد کاربرد داشته باشد،

سپس قطار مانیتورینگ شده و ارتباط بین لوکوموتیوران و مرکز فرماندهی قطار برقرار خواهد شد.

آینده بازار پی او ایی

ظهور اینترنت اشیاء به معنای انتشار سوئیچ ۶۰ وات در غالب پی او ایی است و این مسأله در انتقال برق در سیستم های امنیتی و سایر دستگاه ها حائز اهمیت است.

چراغ های روشنایی در خیابان، چراغ های روشنایی داخلی و سیستم اتوماتیکی ساختمان ها برای کنترل مؤثر به اینترنت متصل می شوند. در اینجا پی او ایی در انتقال برق نقش مؤثری خواهد داشت.

عملکردهای آینده سیستم شامل موارد ذیل می شوند:

سیستم روشنایی هوشمند: برای عملکرد در استادیوم ها، خیابان ها و تقاطع و دستگاه های روشنایی نیاز به منبع تغذیه با وات بالا دارند.

سیستم حفاظتی (پی تی زد و کنترل از راه دور): برای راه اندازی پی تی زد به نیرویی برابر ۳۰ وات نیازمندیم.

علامت های دیجیتالی در فضای باز: سیستم های جاسازی شده، که سوئیچ ۶۰ واتی پی او ایی که می تواند برق مورد نیاز آنها را تأمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.