دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مداربسته

محصولات دوربین های مداربسته

مشاهده تصاویر در تمام نقاط دنیا روی موبایل – تبلت – لپ تاپ و… با استفاده از یک نرم افزار کم حجم حتی از یک کافی نت هم میتوانید به راحتی تصاویر دوربین های مداربسته را در هر شهر و کشوری ببینید.
انتقال تصاویر رنگی است و با توجه به کد های محرمانه ای که شما از قبل به سیستم داده اید تصاویر کاملا محرمانه بوده و غیر فابل دسترسی برای دیگران است. در موارد خاص میتوان ازخط تلفن برای مشاهده تصاویر به صورت سیاه و سفید اقدام نمود.بسیاری از کارفرمایان محترم تمایل دارند در زمان عدم حضور خود در دفتر کار و یا کارخانه و… بتوانند تصاویر دوربین ها را از راه دور مشاهده فرمایند.این امر به
راحتی قابل اجرا میباشد.

دوربین مداربسته

 

روش اول از طریق اینترنت می باشد .

در صورت دارا بودن دی وی آر و یا ان وی آر و همچنین ارتباط و اتصال به اینترنت با پهنای باند مناسب در هر دو طرف ( در محلی که میخواهید تصاویر را مشاهده فرمایید +در محل نصب دوربین ها) و در نهایت دارا بودی آی پی استاتیک و ثابت در محل نصب دوربین ها ی مداربسته می توانید با استفاده از یک کامپیوتر در هر کجای دنیا که باشید تصاویر را به صورت زنده و رنگی مشاهده فرمایید.

روش دوم از طریق خط تلفن است.

خیلی از نقاط ایران هنوز دارای اینترنت پرسرعت(ای دی اس ال) نیست. بنا بر این با استفاده از یک دستگاه انتقال تصویر در محل نصب دوربین ها و یک خط تلفن می توان تصاویر را با سرعت پایین و سیاه و سفید در تمام نقاط دنیا دوربین های مداربسته رامشاهده کرد.

خواندن این مطلب خالی از لطف نیست  سنسور تصویر CCD و CMOS

 

البته لازم به یاداوری است که جهت مشاهده تصاویر باید نرم افزار مربوطه روی سیستمی که میخواهید از راه دور تصاویر را ملاحظه فرمایید نصب گردد و همچنین سیستم دارای نام کاربری و رمز عبور باشد.

 

دوربین مداربسته

 

اگر بخواهید تصاویر دوربین های مداربسته خود را در هر کجای دنیا روی موبایل خود ببینید :

این کار به دو صورت امکان پذیر است

تقریبا با تمام گوشی های جدید شما میتوانید با استفاده از اینترنت موجود در اطراف یا با استفاده از اینترنت سیم کارت ، تصاویر دوربین های مداربسته خود را پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مشاهده نمایید.

در بعضی از دی وی آر ها وجود آی پی استاتیک ضروری است .

اما شما میتوانید با استفاده از دی وی آر های جدید و هوشمند براحتی با آی پی داینامیک هم تصاویر را مشاهده نمایید

با ورود نسل سوم سیم کارت های رایتل در ایران ، قرار است اینترنت با سرعت ۵۱۲ روی گوشی ها از طریق این سیم کارت ها تحویل داده شود.که در آن صورت با سرعت خیلی خوب در حد سرعت واقعی دوربین مداربسته در محل نصب شده ، میتوان تصاویر را به صورت تک به تک روی گوشی مشاهده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *